Cuminum cyminum L.
cited name:
Cuminum cyminum L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 76 (1813)

drawing:
engraving:

family: Umbelliferae
subfamily: Apioideae
tribe: Caucalideae
subtribe:

epithet cited: cyminus,-a,-um
epithet recognized: cyminus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155221


full size x

original

Synonyms:
  1. Cuminia cyminum J. Gmelin
  2. Cuminum aegyptiacum Mérat ex DC.
  3. Cuminum hispanicum Mérat ex DC.
  4. Cuminum odorum Salisb.
  5. Cuminum officinale Garsault
  6. Cuminum sativum J.Sm.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Cuminum cyminum L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 76 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: e74sbcbp2qh0ckn6bau51j5tj7
SESSION date in: 2019-09-20
SESSION time in: 23:38:04
SESSION unix time in : 1569015484
SESSION unix time out: 1569016084
time_left: 600
current unix time :1569015484
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 3.93.75.30