Ecballium elaterium (L.) A. Rich. [as Momordica elaterium L.]

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 5: t. 492 (1800)

drawing:
engraving:

family: Cucurbitaceae
subfamily: Cucurbitoideae
tribe: Joliffieae
subtribe:

epithet cited: elaterius,-a,-um
epithet recognized: elaterius,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151287

full size (if available)

Synonyms:
  1. Bryonia elaterium (L.) E.H.L.Krause
  2. Ecballium agreste Rchb.
  3. Ecballium officinale T.Nees
  4. Ecballium officinarum Rich. ex M. Roemer
  5. Ecballium purgans Schrader
  6. Elaterium cordifolium Moench
  7. Momordica elastica Salisb.
  8. Momordica elaterium L.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Ecballium elaterium (L.) A. Rich. [as Momordica elaterium L.]
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 5: t. 492 (1800)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: 39t6g2jfqnq5jh1m4iqf4biod2
SESSION date in: 2019-06-26
SESSION time in: 04:38:21
SESSION unix time in : 1561516701
SESSION unix time out: 1561517301
time_left: 600
current unix time :1561516701
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 35.175.174.157